A A A

MEGRANA

Pradėdami statyti namą ar rekonstruoti būstą, įsivaizduojate, kaip netrukus atsiras nauja erdvė ir galėsite mėgautis jaukumu bei stebuklingu šviesos ir šešėlių žaismu, pamiršdami krūvas šiukšlių, triukšmą ir visą tą “statybomis” ar “remontu“ vadinamą katastrofą. Kad visa tai taptų realybe, reikia laiku pagalvoti ir apie langus.

Praktiškiems žmonėms patariame rinktis plastikinius langus. MEGRAME plastikiniai langai yra šilti, ekologiški – be švino, patvarūs, tvirti ir gražūs. Gaminame ne tik baltus, kaip kad dažniausiai manoma, kalbant apie plastikinius langus, bet ir spalvotus, bei padengtus medžio imitacija PVC langus, kurie ne tik atrodo kaip mediniai, bet ir turi visus plastikiniams langams būdingus privalumus. Jų nereikia perdažyti, paviršius lengvai valomas ir išlieka nepakitęs ilgus metus.

Plastikinius langus, duris ir konstrukcijas gaminame iš vokiškų GEALAN PVC profilių. Profilio konstrukcija nulemia plastikinio lango technines savybes. Iki pačių smulkiausių detalių išbaigtos GEALAN profilių sistemos atitinka visus techninius šilumos bei triukšmo izoliacijos, saugumo reikalavimus, o taip pat estetinius šiuolaikinės architektūros poreikius.

Nuo 2006 metų pradžios plastikinius langus ir duris MEGRAME gamina iš bešvinio PVC profilio. Tokie langai yra patvaresni, stabilesni, atsparesni išorės poveikiui, ilgiau išlieka balti bei blizgūs. O svarbiausia yra tai, kad PVC sudėtyje esantis stabilizatorius yra netoksiškas ir nekenkia nei žmonių sveikatai, nei aplinkai. Perdirbtus iš bešvinio PVC profilio pagamintus senus langus ar langų gamybos atliekas galima naudoti kitų PVC produktų – žaislų, maisto pakuočių, medicinos reikmenų gamybai.

Iki šiol dauguma langų gamintojų dar tebenaudoja PVC stabilizatorius su švino junginiais. Plastikiniai MEGRAME langai gaminami be švino, nes mums rūpi Jūsų sveikata ir aplinka, kurioje Jūs gyvenate.

 

MUS RASITE TAIKOS PR.7, KAUNAS 8 32 88 70; 8 687 54104; 8 650 40652; zygimanas@megrana.lt;  rimvydas@megrana.lt